کد خبر: 176084149
تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

اگر عربستان و امارات میلیاردی هم هزینه می کردند نمی توانستند اینگونه جو را در کنفدراسیون فوتبال آسیا به ضرر فوتبال ایران کنند اما به لطف همین خودی ها، حالا آنها می توانند بگویند دیدید حق با ما بود؟!

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، باور نکردنی و عجیب است. به فاصله چند روز، تنها چند روز بعد از کور شدن چشم یکی از هواداران استقلال، این بار طرفداران پا را فراتر گذاشتند و نارنجک وسط زمین زدند! واقعا با این طرفداران فوتبال ایران نیازی به دشمن دارد؟ اگر عربستان و امارات میلیاردی هم هزینه می‌کردند نمی‌توانستند اینگونه جو را در کنفدراسیون فوتبال آسیا به ضرر فوتبال ایران کنند اما به لطف همین خودی‌ها، حالا آنها می‌توانند به کنفدراسیون بگویند دیدی حق با ما بود؟! ایران امنیت ندارد چون نارنجک را وسط زمین می‌زنند و نه ما که هیچکس در آنجا امنیت ندارد.

    نباید گفت این اتفاق فقط فقط و فقط به ضرر ذوب‌آهن است بلکه به ضرر کل فوتبال ایران خواهد بود. بعد از سال‌ها هشدار و درخواست و تمنا و خواهش و قسم دادن، هواداران فوتبال ایران دوباره چنین کاری کرده‌اند. در بازی استقلال هم در آسیا این اتفاق افتاد. در دربی هم افتاد و آن هم جلوی چشم اینفانتینو. فوتبال ایران به جا می‌رود؟ فوتبال ایران چه چیز ندارد که هوادرانش اینگونه باید نارنجک به دست وارد شوند و چنین بلایی سرش بیاورند؟

بی‌شک هواداران فوتبال اگر بدانند چنین رفتارهایی چه پیامدهای سنگینی برای فوتبال ایران دارد، فرد خاطی را به مسئولان ورزشگاه لو می‌دهند. چرا باید یک نفر اینگونه فوتبال ایران را در خطر محرومیت قرار دهد و آنوقت تماشاگرانی که کنارش نشسته‌اند، هیچ اقدامی نکنند؟ باور کردنی است؟ یک نفر حق هزاران هزار هوادار را در ورزشگاه را پایمال می کند و کسی لام تا کام حرف نمی‌زند.
منبع: خبرآنلاین
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین