کد خبر: 176084153
تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سرمربی تیم استقلال طی دو سه روز اخیر چندین بار در نشست های خبری به مدیرعامل این باشگاه پیام داد.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال در نشست‌های خبری قبل و بعد از بازی با ذوب‌آهن در همان ابتدای صحبت‌هایش اعلام کرد که درخشش و جنگندگی بازیکنان پیامی برای مدیرعامل باشگاه است.

شفر در نشست خبری قبل از بازی به این موضوع اشاره کرد و دوباره بعد از بازی استقلال مقابل ذوب‌آهن این جمله را بر زبان آورد: «امروز تمام بازیکنان صددرصد توان‌شان را آماده کردند و امیدوارم مدیرعامل باشگاه دیده باشد همه اعضای تیم جنگیدند و تلاش خود را انجام دادند.» این صحبت وینفرد شفر باعث ایجاد علامت  سؤال‌هایی در ذهن طرفداران استقلال شد زیرا سرمربی آلمانی در پاسخ به سؤال خبرنگاران نیز به این مورد پاسخی نداد اما ماجرا چیست؟

    ماجرا از این قرار است که قرار بود مسئولان باشگاه استقلال ۱۵ درصد از مطالبات بازیکنان را طی روزهای گذشته به آنها پرداخت کنند ضمن آنکه قرار بود پاداش جام حذفی نیز که صبح فردای قهرمانی این تیم به آنها وعده داده شده بود به حساب بازیکنان واریز شود. اما این اتفاق نیفتاد و روز گذشته تنها ۱۰ درصد از مطالبات بازیکنان تیم استقلال به حساب آنها واریز شد که این موضوع ناراحتی سرمربی آبی‌پوشان را در پی داشت.

شفر به این دلیل در نشست‌های خبری از جمله بازیکنان استقلال تمام تلاش خود را انجام می‌دهند و این یک پیغام برای مدیرعامل است، استفاده می‌کند که به افتخاری بگوید بازیکنان چشم‌انتظار دریافت مطالبات‌شان و همچنین پاداش‌هایی که به آنها وعده داده شده است، هستند. حالا باید منتظر ماند و دید آیا افتخاری بقیه مطالبات بازیکنان را طی روزهای آینده که فصل نقل و انتقالات به صورت غیر رسمی شک

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین