کد خبر: 176483715
تاریخ انتشار: شنبه 22 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

فخرالدینی می گوید:«چرا باید توهین بشنوم؟ چون برای تیمم بازی کرده ام؟»

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، میلاد فخرالدینی مدافع راست ذوب‌آهن سابقه بازی در استقلال را دارد. او بعد از حضور منصوریان در این باشگاه کنار گذاشته شد. فخرالدینی حالا برای تیم قلعه نویی بازی می‌کند و اتفاقا در بازی رفت لیگ قهرمانان آسیا هم خیلی سفت و سخت مقابل استقلال بازی کرد. او خشن بود و چند بار با بازیکنان استقلال برخورد جدی داشت. بازیکنان حتی پس از بازی در رختکن گلایه کردند که میلاد از قصد آنها را زده است. این بازیکن اما می‌گوید: «من از قصد کسی را نزدم. اکثر بازیکنان استقلال رفیق من هستند. چرا باید رفقایم را از قصد بزنم؟ مربی از من خواسته بود جدی بازی کنم و من هم جدی بازی کردم. در زمین فوتبال برخوردها هم طبیعی است ولی در نهایت ما رفیق هستیم و خارج از زمین ارتباط خیلی خوبی داریم.»

میلاد خشن بازی می‌کرد. وقتی در این باره از او می‌پرسیم پاسخ می‌دهد: «من در همه مسابقات سفت و سخت بازی می‌کنم و این چیزی است که همیشه در بازی من بوده. اینطور نیست که بخواهم فقط جلوی استقلال سفت بازی کنم. من از هر باشگاهی که پول می‌گیرم و برایشان بازی می‌کنم، با تمام وجود به میدان می‌روم. الان هم از باشگاه ذوب‌آهن پول می‌گیرم و باید سفت بازی کنم. البته بعضی‌ها هواداران توهین کرده‌اند. من دیدم در فضای مجازی چه چیزهایی برایم نوشتند. متاسفانه توهین‌های زیادی شد. خانواده من چه گناهی دارند که اینطور باید مورد فحاشی قرار بگیرند؟ البته بعضی از هواداران دست به این کارهای زشت زدند. گناه من فقط این است که به زمین رفت و بازی‌ام را کردم. توقع بعضی‌ها این بود که من سفت بازی نکنم؟»

در فضای مجازی خیلی‌ها میلاد را متهم کردند که داریوش شجاعیان هافبک استقلال را از قصد زده و مصدوم کرده است.فخرالدینی از این بابت به شدت گلایه می‌کند و می‌گوید: «مگر من انسان نیستم؟ من خودم وقتی در تراکتورسازی بازی کردم رباط صلیبی پاره کردم و می‌دانم چقدر سخت است. واقعا چرا باید داریوش شجاعیان را از عمد بزنم و مصدوم کنم؟»

او با ناراحتی ادامه می‌دهد: «زانوی داریوش متاسفانه چرخید و این مسئله به من ربطی نداشت. ببخشید اینقدر بازیکنان سر توپ با هم درگیر می‌شوند. آنجا هم که ما درگیری نداشتیم. پای داریوش از من فاصله داشت و ناگهان چرخید. چرا مصدومیت او را گردن من می‌اندازند؟ حتی دقایقی که روی زمین بود من با او حرف زدم. ناراحت بودم. می‌گفت رباط صلیبی پاره کرده است. خودش آن لحظه فهمیده بود. من خیلی خیلی ناراحت شدم و باورم نمی‌شد این اتفاق برای داریوش افتاده است. برایش دعا می‌کنم هر چه زودتر دوباره به میادین بازگردد و بتواند فوتبال بازی کند. او بازیکن قابلی است. چون خودم تجربه پارگی رباط را داشته‌ام می‌دانم سخت است ولی او خیلی زود می‌تواند بازگردد.»
منبع: خبرآنلاین
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین