کد خبر: 176488062
تاریخ انتشار: شنبه 22 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
محمدخانی:

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پرسپولیس مقابل الجزیره نیاز به پیروزی یک گله دارد اما من فکر می کنم با اختلاف 2 گل این حریف را شکست می دهیم.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، ناصر محمدخانی در مورد برگزاری اولین تمرین پیشکسوتان پرسپولیس، گفت: حرکت بسیار خوبی است. این کارها باعث تجدید دیدار و یادآوری خاطرات خوب و بد گذشته می‌شود. روحیه‌ پیشکسوتان در این دیدارها تغییر می‌کند و بسیار خوب است. البته امیدوارم این مسئله پایدار باشد.معمولا وقتی به فصل سرما می‌رسیم این تمرینات به دلیل مشقت‌هایی که وجود دارد تعطیل می‌شود. اینبار علی پروین کار را به صورت جدی دنبال می‌کند و امیدواریم این تمرینات پایدا باشد.

وی در مورد شرایط پرسپولیس در دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره، عنوان کرد: پرسپولیس در بازی با الجزیره نباید گل آخر را دریافت می‌کرد. به نظر من پرسپولیس راحت از این مرحله صعود می‌کند. پرسپولیس با یک گل هم راهی مرحله بعد می‌شود اما من فکر می‌کنم دو سه گل به الجزیره می‌زنند. به نظر من پرسپولیس به نیمه نهایی هم می‌رسد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد بالا رفتن اشتباهات فردی تیم خاطرنشان کرد: اشتباهات فردی بالا رفته است. امیدوارم این اشتباهات جبران شود. به نظر من با اختلاف دو گل الجزیره را شکست می‌دهیم.

محمدخانی در مورد انتقاداتی که این روزها علیه پرسپولیس مطرح می‌شود گفت: فکر می‌کنم این مسائل بیشتر به خاطر بازی ندادن به محسن مسلمان است. اگر پرسپولیس خوب نباشد 5 هفته قبل از اتمام فصل قهرمان نمی‌شود. تیمی که بار فنی داشته باشد می‌تواند هفته‌ها زودتر قهرمان شود. گاهی پیش می‌آید که تیم از شرایط آرمانی دور می‌شود و این مسئله طبیعی است. در مجموع پرسپولیس خوب کار کرد و در مجموع نیم فصل اول و نیم فصل دوم توانست به قهرمانی برسد.

وی در مورد اینکه برخی انتقاد به کادرفنی در مورد عدم استفاده از یک بازیکن را غلط می‌دانند، گفت: مربی تفکراتی دارد و بر همان اساس مهره چینی می‌کند. مربی در تمرین است و شرایط بازیکنان را می‌داند. مربی در راس امور فنی است و او تصمیم می‌گیرد چه کسی بازی کند. در این مقطع هم نظر برانکو استفاده از این بازیکنان است. همچنین این مسئله هم باید بیان شود که اگر این روزها از مسلمان استفاده نمی‌شود چیزی از ارزش‌های این بازیکن کم نمی‌شود. نظر مربی این است که از این بازیکنان استفاده کند.
منبع: فارس
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین