کد خبر: 176680807
تاریخ انتشار: یکشنبه 23 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

پیشکسوت پرسپولیس گفت: جبران مسابقه ای که دو گل بیرون خانه برای ما داشته با حمایت 100 هزار پرسپولیسی در ورزشگاه آزادی کار سختی نیست.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

 به گزارش سراج24، تیم پرسپولیس در دیدار رفت درو یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ابوظبی به الجزیره باخت. دریافت گل دیرهنگام از این تیم و باخت 3-2 بیرون از خانه گرچه باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شد ولی با توجه به زدن دو گل بیرون از خانه این تیم در تهران می تواند با یک برد یک بر صفر به دور بعد راه پیدا کند.

مجتبی محرمی در گفت و گو با مشرق، درباره بازی برگشت و شرایط پرسپولیس حرف زد.

متن این پرسش و پاسخ در ادامه می آید:

*پرسپولیس برای بازی برگشت چقدر شانس صعود دارد؟

- به نظرم بهتر است این را درباره تیم حریف بگوییم که آنها چقدر شانس صعود دارند چون معتقدم بچه های تیم در دیدار برگشت الجزیره را شکست می دهند و با خیال راحت راهی دور یک چهارم می شوند.
* چرا چنین برداشتی دارید؟

- همه ما بازی رفت را دیدیم. پرسپولیس در خاک امارات میزبانش را داخل 18 قدمش گرفتار کرده بود ولی بدآورد. روی یکی دو اشتباه در دفاع گل خوردیم. اگر شجاع و باقی بچه ها در دفاع دقت بیشتری می کردند الان یک بازی تشریفاتی را در تهران برگزار می کردیم.

* پس بازگشت سید جلال به پرسپولیس کمک می کند؟

- قطعا! اصلا در دیدار برگشت طرفداران پرسپولیس 100 هزار نفری به استادیوم می آیند تا هم با تیم خداحافظی کنند و هم جشن صعود بگیرند. اگر اشتباه نکنم این آخرین بازی این فصل پرسپولیس است و تیم می رود تا اوایل مرداد که دوباره لیگ شروع شود.
* برخی بر این باورند که پرسپولیس در دیدارهای بزرگ کم می آورد! با این موضوع موافق هستید؟

- این را درباره تیمی بگویید که 5، 6 هفته مانده به آخر لیگ قهرمانی اش را مسجل نکرده باشد. یا تیمی که با 9 امتیاز اختلاف قهرمانی اش را جشن می گیرد از چه حریفی می ترسد؟ در دیدار رفت یکی دو اشتباه بد داشتیم که قطعا کادر فنی درباره اش با بچه های خط دفاعی حرف زده است و در بازی برگشت دیگر آن اشتباهات تکرار نمی شوند.

* چرا منشا مانند ابتدای فصل یا فصل قبل گلزنی نمی کند؟

- گاهی اتفاق می افتد که یک بازیکن مدتی در افت قرار می گیرد. منشا گلهای مهمی در دور قبل لیگ قهرمانان در همین مراحل برای پرسپولیس زد ولی بعد وارد دوران افت شد. البته قبول دارم این دوران برای منشا کمی طولانی تر از معمل شده ولی این وظیفه کادر فنی است که او را از نظر روحی آماده بازی کند. حتم دارم در همین بازی گل می زند.
* دو گلی که در امارات زدیم چقدر به کار تیم می آید؟

- همین نکته را می گویم. وقتی ما در خاک امارات دو گل به میزبان زده ایم یعنی در تهران راحت تر این کار را می کنیم. ضمن اینکه اگر یک گل هم بزنیم برنده ایم. فقط باید دقت کنیم و گل نخوریم که کار سخت می شود. قطعا با حمایت هواداران برنده ایم و به دور بعذی می رویم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین