کد خبر: 176864123
تاریخ انتشار: دوشنبه 24 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: دختران فوتسال ایران بار دیگر افتخاری برای آسیا و ایران به ارمغان آوردند و قهرمانی خود را با اقتدار به نمایش گذاشتند.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

 به گزارش سراج24، علی کفاشیان، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درباره قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: دختران فوتسال ایران بار دیگر افتخاری برای آسیا و ایران به ارمغان آوردند و قهرمانی خود را با اقتدار به نمایش گذاشتند. اکنون بانوان پا به پای آقایان در آسیا حرف اول را می زنند و امیدوارم این موفقیت ها ادامه دار باشد.

وی ادامه داد: با این قهرمانی و عملکرد فوق العاده ای که بازیکنان داشتند از این پس باید به سمت بازی های جهانی برویم و مطمئنم ملی پوشان می توانند بهترین عمکلرد را داشته باشند. بازیکنان با سخت ترین شرایط و حفظ حجاب اسلامی به مصاف رقبای سرسخت خود رفته و توانستند در این دوره از مسابقات بهترین نتیجه را کسب کنند. بازیکنان به هیچ تیمی رحم نکردند و با گل های زیاد تیم ها را پشت سر گذاشتند.

کفاشیان ادامه داد: معتقدم فیفا باید از این پس جام جهانی فوتسال را راه اندازی کند. چرا که تیم ها مرتبا در حال رشد و موفقیت هستند و بانوان ایران از این قاعده جدا نیستند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که تمام جوایز برترین ها به ایران اختصاص داده شد و جای  جایزه بهترین دروازه بان خالی بود، گفت: پیشنهاد دادیم که این اتفاق بیفتد و از دوره های بعدی بهترین دروازه بان نیز انتخاب می شود. از لحاظ آمار و عملکرد به نظرم فرزانه توسلی بهترین بازیکن و دروازه بان بود که از وی حتما تقدیر خواهیم کرد.
منبع: فدراسیون فوتبال
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین