کد خبر: 177377130
تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

فرمانده سپاه گفت: سپاه یک سازمان انسان محور است نه تجهیزات محور و یک نیروی فرهنگی، سیاسی، امنیتی و نظامی است.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در مراسم افتتاح اولین بیمارستان تخصصی دندانپزشکی که صبح امروز صورت گرفت، اظهار داشت: اهمیت این بیمارستان به این است که اولین بیمارستان تخصصی دندانپزشکی در کشور و چهارمین بیمارستان در جهان است و این از افتخارات جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران محسوب می‌شود.

وی گفت: توجه سپاه به موضوع درمان از آنجاست که سپاه یک سازمان انسان محور است نه تجهیزات محور  و یک نیروی فرهنگی، سیاسی، امنیتی و نظامی است.

جعفری تصریح کرد: سپاه باید بیش از گذشته نسبت به نیروی انسانی توجه کند و محوریت خودش را در حوزه نیروی انسانی مومن و بصیر و انقلابی توسعه دهد.

فرمانده سپاه افزود: از ویژگی های یک نیروی انقلابی، مردمی بودن و خدمت به مردم است و ما آفت و چالشهای حفظ ویژگیهای مردمی و انقلابی سپاه را
الگو گیری و تقلید از سیستمهای رایج در کشور یا دنیا میدانیم. مثلا بخواهند سپاه را با دیگر ارتش های دنیا در نظامی گری مقایسه کنند که اشتباه است چون سپاه قبل از نظامی بودن، یک نهاد فرهنگی، سیاسی و امنیتی است.

جعفری تاکید کرد: در بیمارستانهای سپاه باید با موضوع درآمدزایی و الگوگیری از مجموعه های دیگر که با اهداف دیگر شکل می‌گیرند مقابله شود.

وی ادامه داد: هنر ما در این است که یک مجموعه دولتی و حکومتی باشیم و خدماتمان نیز ارزان و همراه با کیفیت باشد.

جعفری گفت: وظیفه سپاه الگوسازی است و ما امیدواریم ساخت این بیمارستان نیز به یک نمونه در منطقه و جهان تبدیل شود.
منبع: فارس
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین