کد خبر: 177377143
تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قلعه نویی گفت: از کی روش خواهش می کنم اگر می خواهند صحبتی کند خیلی چیزها را در نظر بگیرد،من گفتم که اول لیست را ارسال می کردند و بعد اعلام کنند، ظاهرا او به مصاحبه روز گذشته من توجه نکرده است.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، امیر قلعه‌نویی در خصوص دیدار امشب استقلال و ذوب‌آهن گفت: بازی از نگاه من سخت است، این بازی نگاه عاشقی برای من دارد، من در آنجا دسته سوم و قهرمانی آسیا را تجربه کردم، از این لحاظ بازی برای من سخت است، بحث دوم هم این است که باید بازی انجام شود که تکلیفم را درست انجام داده باشم. یک نیمه بازی را هم پشت سر گذاشتیم و در بازی امروز هدفمان این است که به گل برسیم. البته اینها تجزیه و تحلیل‌های بیرون است و زمانی که داور سوت می‌زند باید شرایط خودشان را در زمین پیاده کنند.

در در واکنش به صحبت‌های کی‌روش مبنی بر اینکه سرمربی ذوب‌آهن اجازه حضور بازیکنانش در تیم ملی را نمی‌داد گفت:از آقای کی‌روش خواهش می‌کنم اگر می‌خواهند صحبتی کند خیلی چیزها را در نظر بگیرد، من هم زمانبندی را بلد هستم، من گفتم که اول لیست را ارسال می‌کردند و بعد اعلام کنند، ظاهرا او به مصاحبه روز گذشته من هم توجه نکرده است.

وی افزود: به هر حال بازیکنانی در تیم ما بودند که سال خوبی داشتند، کی‌روش می‌تواند هر شخصی را دوست دارد دعوت کند چون من نمی‌توانم در کار او دخالت کنم ولی یکسری بازیکنان تیم ما شاید برای خودشان شانسی برای حضور در تیم ملی قائل بوده باشند چون این بازی برای ما بازی حساسی محسوب می‌شود. به هر حال آنهایی که از استقلال دعوت شده‌اند از نظر روحی بالا می‌روند.

قلعه‌نویی که با رادیو جوان صحبت می‌کرد در خصوص اینکه خیلی‌ها می‌گویند امروز آخرین حضور وی روی نیمکت ذوب‌آهن است و ممکن است به تراکتورسازی یا سپاهان برود گفت: من تمام فکر و ذکرم در این چند قوت مسائل ذوب‌آهن بوده و وجدانا به هیچ چیز دیگری فکر نکرده‌ام. امسال سال خوبی برای من بوده و تنها نکته تاریک آن نیم فصل اول بوده است، کمیته اخلاق در حال رسیدگی به این پرونده است و امیدوارم مسائل در آنجا روشن شود.کما اینکه این مشکلات را در استقلال هم داشتیم، از تورگ تعجب می‌کنم که چرا روی صحبت‌های هاشم بیک‌زاده و کریم بوستانی که به کمیته اخلاق رفته و خیلی مسائل را گفته‌اند ولی به آنها رسیدگی نمی‌شود. پریروز یکسری مسائل بوده و قطعا باید آنها روشن شود.

وی ادامه داد: من ان‌شاالله بعد از بازی تصمیم می‌گیرم ولی من یک برنامه داده‌ام که اگر قبول شود در این تیم می‌مانم اگر نه که به گزینه‌های دیگر فکر می‌کنم. امیدوارم یاشاسین تراختور مردم و سپاهان به روزهای خوبشان برگردند و این دو تیم نمادهای شهرشان هستند.

سرمربی تیم ذوب‌آهن در خصوص محکم بازی کردن تیمش در بازی رفت شعری را بیان کرد و گفت: گر مرید راه عشقی فکر بدنامی نکن. اگر کار شما برای خدا باشد دیگر حرف مردم مهم نیست. من آنجایی که کار می‌کنم و نانی که به خانواده‌ام می‌دهم مثل ناموس ورزشی‌ام است. متاسفانه چند نفر در فضای مجازی هستند که خانواده ندارند و می‌آیند و به ما توهین می‌کنند.ما در بازی رفت دقیقه 15 دفاع چپ را بیرون آوردیم و هافبک درگیر شونده‌ خود را به کنار بردیم و حدادی فر فانتزی را به وسط بردیم. مگر رئال یا بارسا بازی می‌کنند درگیر نمی‌شوند. اتفاقا به گفته کارشناسان خطاهای استقلالی‌ها بیشتر و سنگین تر بود. در آن صحنه هم شجاعیان به شکلی مصدوم شد که شبیه به آسیب دیدگی خود من بود. فرهنگ استقلال هم این نیست، از شفر و زرندی که ظاهرا مدیر رسانه ای استقلال است سوال کنید من قبل از بازی دور رفت  به خاطر قهرمانی به سرمربی استقلال تبریک گفتم ولی یکسری ها به این فوتبال و استقلال چسبیده اند و این کارها را می‌کنند، این افراد جز خیانت کاری با استقلال ندارند، همان‌ها پدر استقلال را در آوردند و یکی دو نفر با عواملشان در صفحات مجازی این کارها که در شخصیت استقلال نیست را انجام می‌دهند.

وی تاکید کرد:  من جا دارد به پرسپولیسی‌ها تبریک بگویم،هر تیمی هم امروز به دور بعد صعود کرد مبارکش باشد،خیلی‌ها گفتند چرا  من به جشن پرسپولیسی‌ها رفتم، برانکویی که سه سال اینجا بوده خدا پدرشان را بیامرزد که برایش بزرگداشت گرفتند، این کارها خیلی قشنگ است، ولی این دوستان در فضای مجازی حرف‌هایی می‌زنند و من تعجب می‌کنم افتخاری و سلطانی‌فر اجازه ورود این افراد را داده‌اند.این افراد کسانی هستند که پدر ملت را قبلا در آورده‌اند.
منبع: فارس
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین