کد خبر: 177377144
تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

کاپیتان تیم ملی ایران در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی در فوتبال ایران قرار دارد.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، مسعود شجاعی بازیکن باتجربه تیم ملی فوتبال کشورمان که در لیست ۳۵ نفره تیم ملی برای اعزام به جام جهانی ۲۰۱۸ حضور دارد، در آستانه ثبت یک رکورد در فوتبال ایران قرار گرفته است. این بازیکن باتجربه با سابقه سال ها حضور در تیم ملی ایران، پیش از این در جام های جهانی ۲۰۰۶ آلمان و ۲۰۱۴ برزیل با تیم ملی ایران حضور پیدا کرد و جام جهانی روسیه می تواند سومین حضور او در این مسابقات مهم باشد که در این صورت وی از بسیاری از بازیکنان بزرگ ایران مثل دایی، نکونام، تیموریان و... که سابقه دو بار حضور در جام های جهانی را دارند پیشی می‌گیرد.

مسعود شجاعی برای اولین بار در جام جهانی ۲۰۰۶ حضور پیدا کرد. او در آن مسابقات تنها یکبار فرصت حضور در میدان پیدا کرد که آن هم به دیدار تیم های ملی ایران و آنگولا باز می‌گردد که بعنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد تا دقایقی فرصت بازی در جام جهانی پیدا کند.

شجاعی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی ایران بود و در هر ۳ بازی ایران در آن مسابقات حضور داشت. وی که یکی از باسابقه ترین بازیکنان ایران در لیگ های اروپایی می باشد، با دو بار حضور در جام های جهانی و ۴ بازی در این مسابقات باتجربه ترین ملی پوش کشورمان در روسیه محسوب می شود که به احتمال زیاد کاپیتان نخست تیم ملی ایران هم خواهد بود.
منبع: مهر
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین