کد خبر: 177377150
تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

ساکرنت در گزارشی به حضور استیون بیت آشور در تیم ملی فوتبال ایران و غیبت صادق محرمی پرداخت. این نشریه این انتخاب کی روش را به چالش کشیده است.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به‌ گزارش سراج24، ‌به نقل از ساکرنت، کم کم فهرست اسامی تیم‌های حاضر در جام جهانی روسیه اعلام می‌شود. در این بین بازیکنانی هم بوده‌اند که دعوت‌شان به تیم‌های ملی کشورشان با شگفتی و تعجب همراه بوده است.

استیون بیت آشور، یکی از بازیکنانی بود که برای جام جهانی برزیل در ترکیب تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران قرار داشت اما در این رقابت‌ها بازی نکرد. از آن زمان به بعد بیت آشور جایی در تیم‌ ‌ملی ایران نداشت تا این که کارلوس کی‌روش تصمیم گرفت او را برای فهرست اولیه جام جهانی به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران دعوت کند. خیلی‌ها تصور می‌کردند که صادق محرمی بعد از نمایش درخشان در تیم قهرمان ایران یعنی پرسپولیس به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران دعوت شود، اما سرمربی تصمیم گرفت بیت آشور را به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران دعوت کند.

این مدافع 31 ساله که متولد کالیفرنیا است، در لیگ آمریکا فعالیت می‌کند. البته یک بار هم زمانی که یورگن کلینزمن، هدایت تیم‌ ‌ملی فوتبال آمریکا را بر عهده داشت این بازیکن را به تیم‌ ‌ملی آمریکا دعوت کرد که در نهایت به بازی هم گرفته نشد. او در بازی با مکزیک روی نیمکت ذخیره آبی‌ها نشست. اگر او در آن بازی برای آمریکا به میدان می رفت دیگر نمی‌توانست برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به میدان برود. به همین خاطر بود که کارلوس کی‌روش در سال 2013 این بازیکن را به تیم‌ ‌ملی ایران دعوت کرد.

بیت آشور در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران باید با وریا غفوری از استقلال و رامین رضاییان از اوستنده فعالیت کند. دو بازیکنی که به عقیده خیلی از هواداران شرایط بهتری از بیت آشور دارند  ولی نمی‌توان چیزی را حدس زد.

گل زیبای بازیکن ایرانی برابر دالاس شاید نشان دهنده این باشد که بیت آشور هنوز توانایی هجومی بالایی دارد و می‌تواند به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران کمک کند.

همچنین دعوت دانیل ارزانی به تیم‌ ‌ملی فوتبال استرالیا و لی سئونگ وو به تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی نیز از جمله اتفاقات جالب توجه در فهرست تیم‌ها از نظر ساکرنت بوده است.
منبع: ایسنا
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین